Godziny pracy biblioteki szkolnej Wykaz podręczników Dokumentacja Mała książka - wielki człowiek "Baśniowa rodzina w obiektywie" - konkurs Jesienne konkursy przyrodnicze 2023

"Baśniowa rodzina w obiektywie" - konkurs

„Baśniowa rodzina w obiektywie” – pod takim hasłem odbyła się VI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Artystycznego zorganizowanego przez Szkołę Podstawową im. Baśni Polskiej w Niedźwiadzie Dolnej. Na konkurs wpłynęło  700 pięknych, baśniowych fotografii z całej Polski. Uczestnicy mieli za zadanie wykonać zdjęcie, przedstawiające członków swojej rodziny w wybranej scenie i strojach z dowolnej baśni literackiej lub legendy. Nasza szkoła też miała swój udział w tym wydarzeniu. Karol Kukiełka, uczeń klasy II wraz z rodzicami, uczestniczył w tym konkursie. Szkoda, że innych nie udało się przekonać do wzięcia udziału. Oglądając zdjęcia pokonkursowe, widać ze była to doskonała zabawa dla całej rodziny oraz dobrze spędzony wspólny czas. Dziękujemy za aktywność i zaangażowanie w reprezentowaniu naszej szkoły.