Wykaz programów nauczania

Wykaz programów nauczania w roku szkolnym 2015/2016

Klasa I

Edukacja wczesnoszkolna: Program edukacji wczesnoszkolnej. Szkoła podstawowa 1-3. Jolanta Brzózka i in. Wydawnictwo WSiP. Warszawa 2014. Wydanie I. Nr w szkolnym zestawie programów – 61/2014.

Język angielski: „Super Sparks” - Program nauczania języka angielskiego w klasach I-III szkoły podstawowej. Magdalena Szpotowicz, Małgorzata Szulc-Kurpaska. Wydawnictwo OXFORD. Nr w szkolnym zestawie programów – 64/2015.

Religia: Program nauczania religii rzymskokatolickiej w przedszkolach i szkołach. Konferencja Episkopatu Polski. Wydawnictwo WAM. Kraków 2014. Nr w szkolnym zestawie programów – 60/2014.

Klasa II

Klasa III

Edukacja wczesnoszkolna: Program edukacji wczesnoszkolnej w klasach I-III. Jolanta Brzózka i in. Wydawnictwo WSiP. Warszawa 2013. Wydanie I. Nr w szkolnym zestawie programów – 58/13.

Zajęcia komputerowe: Program nauczania do cyklu podręczników „Wesoła szkołą i przyjaciele”. Zajęcia komputerowe. Janusz Kaja i in.. WSiP 2010. Nr w szkolnym zestawie programów – 42/11.

Wychowanie fizyczne: Program wychowania fizycznego – edukacja wczesnoszkolna „Zdrowie-Sport-Rekreacja”. Urszula Kierczak. Wydawnictwo Impuls. Kraków 2010. Nr w szkolnym zestawie programów – 54/12.

Klasa IV

Przyroda: „Przyrodo, witaj!” Program nauczania przyrody do szkoły podstawowej pod redakcją Wawrzyńca Kofty. Ewa Gromek i in. Wydawnictwo WSiP. Warszawa 2012. Nr w szkolnym zestawie programów – 47/12.

Matematyka: „Matematyka wokół nas” Program nauczania matematyki w klasach 4-6 szkoły podstawowej. Lewicka Helena, Kowalczyk Marianna. Wydawnictwo WSiP. Nr w szkolnym zestawie programów – 52/12.

Język polski: „Jutro pójdę w świat” Program nauczania języka polskiego w klasach IV-VI szkoły podstawowej. Beata Surlej, Andrzej Surlej. Wydawnictwo WSiP. Nr w szkolnym zestawie programów – 62/2015.

Historia: „Klucz do historii” Program nauczania historii i społeczeństwa w szkole podstawowej. Małgorzata Lis. Wydawnictwo WSiP. Nr w szkolnym zestawie programów – 63/2015.

Język angielski: „Steps Forward” Program nauczania języka angielskiego dla II etapu edukacyjnego szkoły podstawowej w klasach IV-VI. Sylvia Wheeldon i in. Wydawnictwo OXFORD. Nr w szkolnym zestawie programów – 65/2015.

Wychowanie fizyczne: Koncepcja Edukacji Fizycznej Zdrowie-Sport-Rekreacja. Szkoła podstawowa klasy IV-VI. Urszula Kierczak. Wydawnictwo Impuls. Kraków 2012. Nr w szkolnym zestawie programów – 53/12.

Zajęcia techniczne: Jak to działa? Program nauczania ogólnego zajęć technicznych w klasach 4-6 szkoły podstawowej. Lech Łabecki. Wydawnictwo Nowa Era. Nr w szkolnym zestawie programów – 51/12.

Zajęcia komputerowe: „Lekcje z komputerem” Program nauczania zajęć komputerowych w klasach IV-VI szkoły podstawowej. Wanda Jochemczyk i in. Wydawnictwo WSiP. Nr w szkolnym zestawie programów – 66/2015.

Plastyka: „Do dzieła!” Program nauczania plastyki w klasach IV-VI szkoły podstawowej. Jadwiga Lukas, Krystyna Onak. Wydawnictwo Nowa Era. 2012. Nr w szkolnym zestawie programów – 57/12.

Muzyka: „Ciekawi świata” Program nauczania muzyki dla szkoły podstawowej w klasach IV-VI. Justyna Górska-Guzik. Wydawnictwo Operon. Nr w szkolnym zestawie programów – 56/12.

Klasa V

Język polski: „Słowa z uśmiechem”. Program nauczania języka polskiego s klasach 4-6 szkoły podstawowej. Horwath E., Żegleń A. Wydawnictwo WSiP. Nr w szkolnym zestawie programów – 46/12.

Historia: „Historia wokół nas”. Program nauczania historii i społeczeństwa dla klas 4-6 szkoły podstawowej. Lolo R., Pieńkowska A. i in. Wydawnictwo WSiP. Nr w szkolnym zestawie programów – 49/12.

Język niemiecki: Program nauczania języka niemieckiego w klasach I-III oraz IV-VI szkoły podstawowej. Sylwia Rapacka. Wydawnictwa Szkolne PWN. Warszawa 2012. Nr w szkolnym zestawie programów – 44/12.

Zajęcia komputerowe: Program nauczania „Zajęcia komputerowe z pomysłem” dla klas IV-VI szkoły podstawowej. Anna Wysocka. Wydawnictwo WSiP. Nr w szkolnym zestawie programów – 45/12.

Religia: Program katechezy dla klas IV-VI. Powołani przez Boga. Ks. J. Charytański. Wydawnictwo WAM. AZ-2-01/1. Nr w szkolnym zestawie programów – 31/01.

Klasa VI